Dobrý den, již několik měsíců, snad i rok je nefunkční aplikace pro e-koloběžky Aprilia Smart Movement. Nelze se přihlásit, vyskakují chybové hlášky atd. Protože vlastním dvě koloběžky Aprilia e SR2 Evo, nefunkčnost aplikace výrazně omezuje použití těchto koloběžek.
Ptám se tedy, co mám dělat?
Aplikaci jsem zkoušel rozchodit na šesti telefonech a i podle recenzí na obchodu Play a podle vyjádření AI je aplikace mrtvá a bez náhrady.
Martina Seifertová
Dobrý den, nemohu najít aplikaci Ducati Urban e mobility pro spárování s Ducati pro III, existuje nějaká alternativa? Děkuji.
Radek Janak
Dobrý den ,mám koloběžku Red Bull 1012 a nevím jak vypnout tempomat , jak podržím plyn dýl jak pět sekund tak to pípá a pak to pípá hned znova když zapnu brzdu.děkuji za radu Janák
Renata Růžičková
Aprilia evo2 pretrhl jsem drátek od zadního kola s motor.do baterie lze to spajet?děkuji
Renata Růžičková
Dobrý den mám dotaz pretrhl jsem drátky od zadního kola s motorem které vedou k baterii je možné je k sobě znovu pripajet?děkuji moc
Miroslav
Dobrý den, již několik měsíců, snad i rok je nefunkční aplikace pro e-koloběžky Aprilia Smart Movement. Nelze se přihlásit, vyskakují chybové hlášky atd. Protože vlastním dvě koloběžky Aprilia e SR2 Evo, nefunkčnost aplikace výrazně omezuje použití těchto koloběžek.
Ptám se tedy, co mám dělat?
Aplikaci jsem zkoušel rozchodit na šesti telefonech a i podle recenzí na obchodu Play a podle vyjádření AI je aplikace mrtvá a bez náhrady.
Martina Seifertová
Dobrý den, nemohu najít aplikaci Ducati Urban e mobility pro spárování s Ducati pro III, existuje nějaká alternativa? Děkuji.
Radek Janak
Dobrý den ,mám koloběžku Red Bull 1012 a nevím jak vypnout tempomat , jak podržím plyn dýl jak pět sekund tak to pípá a pak to pípá hned znova když zapnu brzdu.děkuji za radu Janák
Renata Růžičková
Aprilia evo2 pretrhl jsem drátek od zadního kola s motor.do baterie lze to spajet?děkuji
Renata Růžičková
Dobrý den mám dotaz pretrhl jsem drátky od zadního kola s motorem které vedou k baterii je možné je k sobě znovu pripajet?děkuji moc