Internetový obchod eDepo.cz provozovaný společností Tauer Group a.s. je ryze česká společnost působící na českém trhu již od roku 1999. Z počátku se naše firma, ještě pod názvem Tauer elektro a.s. zabývala velkoobchodním prodejem elektrospotřebiči, importem, exportem mnoha různých značek, postupně přibývaly také maloobchodní prodejny, kuchyňská studia a také internetový prodej prostřednictvím vlastního eshopu www.teshop.cz.

V současnosti je společnost rozdělena na několik samostatných oddělení a jedním z nich je dynamicky se rozvíjející oddělení e-mobility. V současné době je Tauer Group a.s. největším importérem elektrických koloběžek do české a slovenské republiky, kde zastupuje hned 8 prémiových licencovaných značek Ducati, Aprilia, JEEP, Lamborghini, R46, Redbull, Nasa, MV Agusta. Pro všechny dovážené značky zajišťuje společnost Tauer Group a.s. záruční a pozáruční servis a prodej originálních náhradních dílů a příslušenství.

Naše společnost také vlastní moderní skladovací areál o rozloze 3300 m2. Zákazníci tak mohou mít nakoupené zboží při osobním odběru doma ještě týž den, nebo druhý den po svém nákupu.