Pokud jste šťastným vlastníkem elektrické koloběžky, je vhodné ji udržovat v čistotě a dobré technické kondici, aby byl její provoz bezproblémový a bezpečný. Odstraňování nanesených nečistot a případné dotažení uvolněného šroubku by se mělo stát vaší rutinou. V situacích, kdy mechanická údržba již přesáhne vaše dovednosti, měli byste se samozřejmě obrátit na autorizovaný servis. Pouze ten disponuje originálními díly a proškoleným personálem, který zná váš stroj do posledního šroubku a dokáže mu vrátit funkci a život a správně se o něj postarat. Rovněž nabídne řešení při opravě koloběžky například po dopravní nehodě.

Naše společnost Tauer Group a.s. je oficiálním dovozcem elektrických koloběžek značek Aprilia, Ducati, JEEP, Lamborghini, MV Agusta, RedBull a NASA, ke kterým poskytuje také autorizovaný servis. Naši zaměstnanci mají tu nejvyšší kvalifikaci, jsou pravidelně školeni přímo u výrobců a dokáží rychle, efektivně a spolehlivě diagnostikovat a odstranit veškeré problémy s vaší elektrokoloběžkou, a zajistit, že bude fungovat co nejlépe.

Jakožto oficiální dovozce máme přístup k originálním dílům a komponentům přímo od výrobce. Jejich použití pro servis elektrokoloběžek je velice důležité, protože zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vaší koloběžky a zabraňuje případným problémům, které by mohly vzniknout při používání generických nebo cizích dílů. Pouze u nás tak získáváte na práci plnou záruku, což znamená, že pokud se něco pokazí, naši technici převezmou odpovědnost a vše napraví. Navíc vlastními zásahy nebo zásahy cizích techniků neobeznámených se schématy a zapojeními například elektroinstalace, ztrácí koloběžka svou záruku.

Pokud si koupíte elektrokoloběžku u nás, získáte také časově neomezený pozáruční servis. U nás máte jistotu, že budeme mít na skladě veškeré náhradní díly i ke starším typům koloběžek, které navíc jako náš zákazník získáte levněji. Levnější pro vás budou také služby našich servisních techniků.

Pokud tedy hledáte spolehlivý a důvěryhodný servis pro vaši elektrickou koloběžku, svěřte ji nám a užívejte si klidu s vědomím, že je váš dopravní prostředek v dobrých rukou.